Közlemény

Az Evangélikus Egyházközség Elnöksége

Ezúton tesszük közzé, hogy a Lébényi Evangélikus Egyházközség a 138/2008. FVM rendelet alapján a vidéki örökség megőrzéséhez igénybe vehető támogatás jogcímre a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal határozata alapján a lébényi evangélikus temető és ravatalozó felújítására 15.503.569,-Ft európai uniós támogatást nyert el. A ravatalozó felújítási tervet Kettinger Attila építészmérnök készítette. A kiegészítő munkák szerkesztését Mezei Tibor tervező végezte. A pályázatot a soproni Impulsus Oktatóközpont Kft készítette. A pályázat beadása a Szigetköz-Mosoni-sík Leader Egyesületen keresztül történt. Ezúttal megköszönjük a Lébény Nagyközség Önkormányzata által a pályázat beadása kapcsán nyújtott szakmai és adminisztratív segítséget.

Néhány kép megtekinthető a felújításról és az elkészült ravatalozóról.

munkálatok
az út